mom.knows.how

mom.knows.how

Лекція про висаджування

з 0 до 3-4 років, якщо є проблеми з горщиком чи наявні підгузки

Illustration

Ця лекція - основа для розуміння базових потреб і процесів дитячого організму: чому важливо бути без підгузку, як відбувається привчання до горщика, як встановлюється контроль над власними сфінктерами, як встановлюється імунітет тіла та шкіри. Наслідки введеного висаджування починаються з розуміння дитячих процесів, допомоги в їх опануванні і до економії на підгузках чи повної відмови від них. З лекції ви дізнаєтесь:

  • як зняти з дитини підгузок в будь-якому віці на сон, прогулянку чи час бадьорості 

  • Artboard 22

    про природне загартовування, а також зіткнення дитини з різними поверхнями 

  • як допомогти дитині при коліках та газиках

Про що мова

Так, підгузок є полегшенням життя батьків. Але чи несе він користь для дитячого здоров'я? Чи є необхідність змінювати підгузок вночі кожні 2-4 години (рекомендації виробників) або замість того допомогти дитині сходити в туалет і спокійно усім спати далі?

Можливо в будь-якому віці

Найраніше - це не вдягати підгузок взагалі і втсаджувати дитину вже з перших днів. Найпізнішого віку нема - краще зараз, аніж колись потім.

Підгузок потрібен батькам

Дитину він не навчає нічому: ані пізнавати своє тіло, ані терпіти, ані опановувати процеси та сфінктери, ані встановлювати імунітет. Навпаки, на підсвідомості дитини залишається відчуття "підгузок - то і є моє тіло".

Результати

- раннє привчання до горщика (1.2-1.8)- економія на підгузках від 500-1000 грн на місяць- немає подразнень шкіри- легше збити температуру при хворобі- міцний і довгий сон через відсутність дискомфорту

Вартість - 400 грн

Зверніть увагу: лекції на вашу електронну адресу надійдуть протягом доби.